250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

Organik After Eight Roll on

69 ₺

Toplam: 69 ₺

Sepete Git

Giriş
a

Urban Drop Puan

a

Urban Drop Puan


URBAN DROP PUAN PROGRAMI

Siz Urban Aromatherapy üyelerine özel bir program geliştirdik ve adını da Urban Drop Puan koyduk. Bir başka deyişle online sayfamızdan satın aldığınız ürünler karşılığında Urban Drop Puan kazanıyor ve sonraki alışverişlerinizde indirim ayrıcalıklarından yararlanıyorsunuz.


Peki bu program nasıl çalışıyor?

Her 10 Urban Drop Puan, 1 TL değerindedir. Favori ürünlerinizle yapacağınız alışverişlerinizde ürün sayfasında belirtilen puan kadar Urban Puan kazanacaksınız. Kazandığınız Urban Puanlar bir sonraki alışverişinizde hesabınıza giriş yaptığınızda sepetinizde otomatik olarak kullanılabilir hale gelecektir.


Urban Drop Puan Programından yararlanmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Kazanmaya başlamak için yapmanız gereken sadece web sitemize üye olup alışveriş yapmak. Hesabınıza tanımlanan puanlarınızı gelecek alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Üye olmadan gerçekleştirilen alışverişlerden Drop Puan kazanamazsınız.


Puan kazanmak için sadece ürün mü satın almam gerekiyor?

Hayır, bu program siz üyelerimiz için birçok kampanyayı da beraberinde sunuyor. Doğum günlerinizde, belirlediğimiz özel günlerde ve sosyal medya hesaplarınızda @urbanaromatherapy hesabımızı etiketleyerek yaptığınız paylaşımlarınızda birçok Urban Drop Puan kazanıyor olacaksınız.


Puanlarım ne zamana kadar geçerli?

Kazandığınız drop puanlar bir yıl boyunca geçerlidir. Bir yıl içerisinde kullanmadığınız puanlar silinir.


Biriken puanlarımı nasıl görüntüleyebilirim?

Urban Drop Puanlarınızı istediğiniz zaman hesabınızdaki Profilim bölümünden görüntüleyebilirsiniz.


Puanlarımı harcamak istiyorum ancak sistemde hata alıyorum, ne yapmalıyım?

Online hesabınız ve Urban Drop Puan ile ilgili yaşadığınız tüm soru ve sorunlar için web sitemizin iletişim bölümünde yer alan formu doldurmanız yeterli, uzman ekibimiz en kısa sürede sizlerle iletişime geçip, destek olacaktır.