250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

Sepetiniz boş.

Giriş
Şifa arayanlar için şehirden yükselen aromaterapi…

#itsmyurbanway


U
rban Aromatherapy Her geçen gün daha da kalabalıklaşan hayatlarımızda içimize dönüp baktığımızda, gitgide yalnızlaştığımızı farkediyoruz aslında. Çoğu zaman evimizde olmak nasıl iyi geliyorsa bedenimize, iyi bakılmış bir beden de ruhumuza o kadar iyi gelir. Düşüncelerimizle yarattığımız kalabalığı bazen en aza indirebilmek oldukça zorlayıcı. Aromaterapi, tam da bu noktada bazen gerçek bazen mecazi anlamda kendimizle kuracağımız bir bağ gibi. Aromaterapi, kendi dengemizi bulmak, zihnimizi sakinleştirmek, bedenimize iyi geleni seçmek ve en değerlisi ruhumuzu beslemek için önemli.

i
“Urban, sana iyi gelen”
i
“Urban, gezegene iyi gelen”

Kendimize ve gezegenimize iyi bakmanın öneminin farkındayız. Urban ailesi olarak tedarik zincirimizin başından size kadar ulaşan yolculuğumuzda her zaman en iyisi için çabalıyor ve araştırıyoruz. Çünkü bedenimizin evi gezegenimiz, ruhumuzun evi ise bedenimiz ve hepsine iyi bakmanın yolunun zihnimizin dengesiyle başladığını çok iyi biliyoruz. Tüm bunlar Urban'la mümkün, Urban'ın dünyasına yeniden hoş geldiniz.

BİTKİLER

Bitkilerin esrarengiz dünyasını keşfetmeye hazır mısınız? Şifa bulmak niyetiyle çıktığınız bu yolculukta size eşlik etmesini istediğiniz bitkilerin botanik ailesi, kimyasal yapısı ve terapötik etkileri gibi birçok bilgiyi sizler için bir araya getirdik . Merak ettiğiniz bitkiyi seçerek bitkinin monografına ulaşabilirsiniz.
a

Felsefemiz

Evimizin kokusundan, bedenimize sürdüğümüz yağlara kadar birçok ürünü hazırlarken amacımız toksik olmayan, tamamen doğal ve organik, % 100 saf uçucu ve sabit yağlarla sağlıklı yaşamı desteklemek. Ürünlerimizin hazırlık sürecinde aromaları keşfediyor ve sizler için harmanlıyoruz. Bunun yanı sıra plastik kullanımının gezegenimiz için ne kadar büyük bir tehdit unsuru olduğunu biliyor ve yerine koyabileceğimiz geri dönüştürülebilir materyaller için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gücümüzü gerektiğinde kooperatiflerden, kadın işgücünden alıyor ülkemiz adına da fayda yaratmayı amaçlıyoruz. Öneri, eleştiri ve yorumlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BLOG